Dalyan Barlar Sokağı ve Gece Hayatı

Dalyan sıklıkla sessiz sakin, doğa ve tarih ile iç içe bir tatili tercih edenleri ağırlayan bir tatil beldesi olsa da, Dalyan’da farklı yaş gruplarına, ilgi alanlarına hitap eden birçok farklı eğlence mekanı bulmak ve keşfetmek mümkündür.

Dalyan, Geçtiğim yaz sezonu içinde canlı müzik dinleyebileceğiniz, dj performansları ile eğlenebileceğiniz birkaç yeni mekana daha kavuşmuştur.

Dalyan çarşı içinde, soft bir müzik eşliğinde şarabınızı yudumlarken, sohbet edebileceğiniz mekanlar; dostlarınızla sohbet edip buz gibi biranızı içerken günün maçını izleyebileceğiniz daha salaş barlar, kaliteli hizmet alabileceğiniz balık ve et restoranlar da bulunur.

Dalyan Barlar Sokağı ve Gece Hayatı: Dalyan Canlı Müzik Mekanları

Dalyan’da farklı türlerde müzikler dinleyebileceğiniz mekanlar mevcuttur. Bu mekanların birçoğu yaz sezonunun sona ermesi ile kapılarını kapatırken, az sayıda mekan yıl boyu misafirlerini ağırlamaya devam eder!

Dalyan Jazz Bar

Dalyan Jazz Bar, uzun yıllardır Dalyan’da hizmet veren bir bardır. Burada, yaz kış canlı müzik dinleyebilirsiniz. Sanatçılar sıklıkla jazz, pop,  soft rock, Türkçe pop türünde müzik yaparlar. Bazı geceler, ünlü isimleri de ağırlayan Dalyan Jazz Bar, gecenin geç saatlerine kadar müziğin tadını çıkarmak isteyenler için idealdir!

dalyan barlar sokağıDalyan Green Bar

Dalyan Green Bar da Jazz Bar gibi tüm yıl hizmet vermektedir. Dalyan kanalı kıyısında konuşlanmıştır, müziğin yanı sıra manzarası ile gözlere de hitap eden Dalyan Green Bar hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler tarafından tercih edilir.

Dalyan’da Maç İzleyebileceğiniz Mekanlar

Dalyan bu konuda ziyaretçilerine birçok seçenek sunar. Çarşı içindeki birçok barda maç yayını vardır. Sıklıkla yabancı turistler tarafından tercih edilen bu mekanlarda, diğer ülkelerin ligleri de takip edilir.

Dalyan Efe Bar

Çarşı içinde, merkezi konumdadır. Birbirinden renkli kokteyllerin ve biranın tadını çıkarmak için, sohbet etmek ve lig maçlarını takip etmek için seçeneklerden sadece bir tanesidir.

Dalyan Barlar Sokağı ve Gece Hayatı: Dalyan Severler Haydi Karaokeye!

Kalabalık gruplar için karaoke, harika bir eğlence seçeneği.Dalyan’da karaoke severler için seçenekler de mevcut.

Dalyan Ottoman Cocktail & Karaoke Bar

Kalabalık grupları ağırlayabilecek geniş salonu bulunan Dalyan Ottoman Cocktail & Karaoke Bar’ın birbirinden renkli ve eğlenceli kokteylleri de denemeye değer.

Dalyan Sofra Bardalyan gece hayatı

Karaoke severleri ağırlayan Dalyan Sofra Bar hareketli, eğlenceli ve müzik dolu akşamları tercih edenlere özel!

Sessizliği ve sakinliği, doğa ile iç içe, bozulmamış güzelliği ile anılan Dalyan’da eğlenmek için de birçok seçenek mevcut. Peki, Dalyan’da gündüzleri neler yapılır? Öğrenmek için tıklayın! Dalyan’dan haberdar olmak için instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Daha fazlası için sizleri ise Dalyan’a davet ediyoruz!

Gezi Bültenimize Kayıt Olun!

Dalyan Rehberi yazıları mailinize gelsin.

 

Kaydınız alındı.

Pin It on Pinterest